Túl sok a lehetőség? Segítünk a döntésben!

2 hetes, ingyenes, online képzésünkön izgalmas feladatokon keresztül segítünk elsajátítani azokat a készségeket, melyekre az informatika bármely területén szükséged lesz, és közben karriertanácsokkal is segítünk téged abban, hogy megtaláld a leginkább hozzád illő területet.

Következő csoport indulása: 2020. május (hetente indulnak csoportok)

Jelentkezési határidő: folyamatosan fogadjuk a jelentkezéseket

Ha még bizonytalanul mozogsz az IT világában…

Az informatikai fejlesztések világában nem csak fejlesztők  dolgoznak. Egy projekt sikeres megvalósításában a kódolók mellett tesztelő és scrum master is részt vesz, valamint a product owner és business analyst munkája sem elhanyagolható. Ha még nem teljesen tiszta, mivel foglalkoznak ezek a szereplők, ne aggódj, ezért vagyunk itt. A képzés végére pedig segítünk neked eldönteni, melyik karrierút való neked.

Minden héten tartunk egy webinariumot is karrier tanácsadókkal együtt, akiktől bármit megkérdezhetsz ami a szektorral kapcsolatban érdekel.

Miért nálunk?

A PROGmasters nemcsak úttörő az informatikai képzések között, de végzetteink 98%-a 3 hónapon belül kapott állást IT területen. Ingyenes Informatikai alapozó képzésünkön Te is megtapasztalod majd a barátságos, támogató légkört és a jó hangulatot. A képzés során ráadásul gyakorlatias feladatok segítségével felmérheted, mihez van affinitásod.

Mit fogsz tanulni?

Online tanyagokon keresztül mutatjuk be neked milyen programozási nyelvek vannak, mit csinál egy front-end és mit egy back-end fejlesztő. Miben más egy adatvizualizátor és egy adatbázis szakértő munkája, és miért van szükség manuális és automatizált tesztelőkre is egy IT projektben.
Hasznos tananyagokkal segítünk neked elsajátítani a digitális eszközök használatának alapjait – Word, Excel, fájlok kezelése, Google Drive használata.

Milyen feladatok lesznek?

Annak érdekében, hogy a képzés végén magabiztosan tudj döntést hozni, melyik IT karrier illik hozzád a legjobban, logikai és személyiségtesztekkel segítünk, valamint ki is próbálhatod magad játékos feladatokon keresztül, hogy az informatika mely területe a legtesthezállóbb számodra, mihez van affinitásod.

Miért jó informatikai tudást szerezni?

Mert ez egy kreatív, jövőbiztos terület (2030-ra a jelenleg végzett munkák 52%-át automatizálhatjuk a jelenleg ismert technológiákkal). Emellett hatalmas az igény a jó IT szakemberekre, hazánkban 22-25000 főre tehető a betöltetlen állások száma. Amellett, hogy kreatív és jól fizető szakma, a legtöbb munkáltató rugalmas időbeosztást biztosít, és könnyen tudsz a saját értékeidnek megfelelő területet találni.

Jelentkezz most ingyenes Informatikai alapozó képzésünkre, és segítünk dönteni, milyen IT karrier illik hozzád.

GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK

HÁNY FŐVEL INDUL EGY CSOPORT?
A csoportok hetente indulnak, és nincs létszám határ, sem bekerülési követelmény.
MILYEN FELSZERELÉSRE VAN SZÜKSÉGEM?

Számítógép mellett stabil, korlátlan internetkapcsolatra van szükséged, hogy az élő webinariumokra be tudj kapcsolódni. Továbbá webkamerára és mikrofonos headsetre.

HOL LESZ HELYILEG A KÉPZÉS?
A képzési alkalmak a megadott időpontokban a PROGmasters virtuális termében a Zoomon lesznek, emellett más online eszközöket is használunk, melyeket a képzés folyamán tanulunk majd meg együtt használni.

VÉGZETTEINK MONDTÁK

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.”

B. Béla

Szoftverfejlesztő

B. Béla

B. Béla

MENTOROK

A BME mérnökinformatikus szakán végzett és immáron 20 év fejlesztői tapasztalat van a háta mögött. A PROGmasters alapítójaként hiszi, hogy mindenki számára nyitott a szoftverfejlesztői szakma. Szabadidejében, ha nem kislányával játszik, akkor bútorokat tervez és készít, biciklizik, vagy improvizációs előadásokon szerepel.

Filep Szabolcs

vezető szakmai mentor, alapító

A kockulás és számítógépezés szinte egész életét végigkísérték, még ha sokáig csak hobbiszinten is. A PROGmasters mentor csapatát 2019 óta erősíti, JAVA, Angular, Spring technológiák elsajátításában segít. Amikor éppen nem gépezik és/vagy kódol, akkor szívesen sportol vagy lóg a barátaival.

Magyar Attila

szakmai mentor

15 éve dolgozik kommunikációs szakemberként. A Momentán Társulat képzésének elvégzése óta az improvizáció a nagy szerelme, elemeit a PROGmasters képzésébe is beépítette. Egész pici kislánya mellett is részt vesz a képzés improvizációs és tréning alkalmain, kommunikációs gyakorlatokkal fejlesztve a résztvevők magabiztosságát, spontaneitását és a hatékony csapatmunkát.

Filep-Papp Nikolett

vezető kommunikációs mentor, alapító

PARTNEREINK

VAN OLYAN ISMERŐSÖD, AKIT ÉRDEKELHET A LEHETŐSÉG? OSZD MEG VELE AZ OLDALT!