MOST A TE MUNKATÁRSADBÓL IS
DEVOPS-SZAKEMBER LEHET!
MUNKA MELLETT VÉGEZHETŐ
ONLINE DEVOPS KÉPZÉS

DevOps-szakember, DevOps-mérnök, DevOps-üzemeltető, DevOps-programozó: bárhogy is hívják, az IT-n belül jelentős a hiány.
És ti hogy álltok DevOps-szakemberrel?

A PROGmasters április 24-én munka mellett végezhető online DevOps képzést indít, amelyre céged munkatársait is várjuk.

Kinek szól a képzés?
Üzemeltetőknek, fejlesztőknek, tesztelőknek és olyan IT szakembereknek, akik szeretnének fejlődni és érdeklődnek a rendszerek iránt.

Miért jó cégednek, ha munkatársad elvégzi DevOps-képzésünket?
• nő a cég tudástőkéje
• nő a munkatársak elkötelezettsége
• nagyobb hatékonyság és jobb eredmények

A DEVOPS-KÉPZÉS EREDETI ÁRA:
1.524.000 Ft

PARTNEREINKNEK EXKLUZÍV 20% KEDVEZMÉNNYEL CSAK
1.219.200 FT

KEZDÉS:
2023. április 24.

JELENTKEZÉS:
2023. április 9-ig
(ha előbb betelik a csoport, a jelentkezést lezárjuk)

IDŐTARTAM:
6 hónap, hétfő, szerda, csütörtök 17-20 óra között
+ heti 16 óra önálló tananyagfeldolgozás, saját időbeosztás szerint

A KÉPZÉS HELYSZÍNE:
Online, a PROGmasters virtuális tantermében (Zoom)

A képzést nyilvánosan is meghirdettük, ezért a helyek száma korlátozott.

A KÉPZÉS TEMATIKÁJA

A DevOps-képzésen megismerkedhetsz az alapvető fogalmakkal és technikákkal, valamint gyakorlati feladatokon keresztül ismerheted meg a legfontosabb eszközöket. Íme egy kis ízelítő a teljesség igénye nélkül:

Hálózati alapok | Linux rendszerek felépítése | Konténerizáció (Docker, Kubernetes) | Rendszerek automatizálása (Ansible) | Programozási alapismeretek, verziókezelés (Python, Git) | Alapvető felhőszolgáltatások | Többféle adatbázis alapok (SQL, NoSQL) |
Automata tesztelés és CI/CD folyamatok | Security és monitoring témakörök

A részletes szakmai tematikáért kattints ide.

JELENTKEZÉS A DEVOPS KÉPZÉSRE 

FŐ PARTNEREINK