Senior Manuális Tesztelő

Dolgozz velünk!

A PROGmasters Magyarország egyik vezető és dinamikusan fejlődő programozó-képző iskolája.
Célunk, hogy tanulóinknak a képzés elvégzése után megbecsült, képzett és jól fizetett programozóként biztos munkahelye, szabadabb és jobb élete legyen, itthon.

A PROGmastersnél nemcsak a céljainkért érdemes dolgozni, de azért is, mert ez egy fiatalos, kreatív és barátságos munkahely. Erről most magad is meggyőződhetsz, mert csapatunkba

Senior Manuális Tesztelőt

keresünk.

Mit kell tudnod rólunk?

A PROGmasters egy családias, ám évről-évre dinamikusan fejlődő szervezet. Iskolánk kapocs az informatika iránt érdeklődők és a digitális szektor munkáltatói között. Jelenleg szoftverfejlesztő, tesztelő, üzemeltető képzést nyújtunk leginkább azoknak, akik szakmát váltanának vagy épp jelenlegi szakmájuk mellé keresnek biztos jövőt nyújtó tudást. Soft-skill módszereinkkel felkészítjük őket arra is, hogy helyt tudjanak állni kiélezett helyzetekben. Nem csak oktatjuk, csináljuk is: szoftverfejlesztési és tesztelési projekteket egyre bővülő számban valósítunk meg!

Mi lesz a feladatod?

  • Tesztelés tervezése és végrehajtása, eredmények validálása
  • Tesztjelentések- és jegyzőkönyvek készítése
  • Üzleti igények és User Story-k megértése, elemzése
  • Hibajavítások nyomonkövetése, szoros együttműködés a projekten dolgozó fejlesztői csapattal

Mit kell tudnod a munkához?

  • 3+ év releváns szakmai tapasztalat
  • Jártasság webalkalmazások tesztelésében
  • SoapUI, Postman vagy hasonló eszközök magabiztos használata
  • Mély SQL ismeretek
  • Ügyfélorientált szemléletmód, precizitás
  • Hibakezelő rendszer ismerete (pl.: Jira)

Előnyt jelent:

  • Mentorálási tapasztalat
  • Tesztautomatizálásban és/vagy oktatásban szerzett tapasztalat
  • Tesztautomatizálási eszközök ismerete (pl.: Selenium)
  • Valamilyen scriptelési nyelv használata (preferáltan Python)
  • ISTQB minősítés
  • Szakmai angol nyelvtudás magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, szakmailag tapasztalt csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, komoly szakmai kihívások
  • Jól megközelíthető belvárosi iroda
  • Akár 100% Home office
  • Rugalmas, családias munkakörnyezet

Ha jelentkeznél, akkor a munka@progmasters.hu e-mail címünkre küldd el friss magyar nyelvű önéletrajzodat és pár sort arról, miért tartod izgalmasnak ezt a lehetőséget?